Pondelok, 28. September 2020 | Neprihlásený

Registrácia | Zabudli ste heslo?

Doprava

Tovar je doručovaný prepravnou spoločnosťou TEN EXPRES

- Garantované doručenie na dodaciu adresu je do 24 hodín od vyexpedovania tovaru zo skladu www.bezkonkurencne.sk

- Doručenie tovaru je v pracovných dňoch (od 8:00-17:00 hod).

- Na požiadanie Vám zasleme kód na sledovanie Vašej zásielky.

- Tovar môžete platiť  dobierkou.

- Doprava je hradená zákazníkom.

Postup pri doručení tovaru:

Vodič Vám pred svojím príchodom zavolá a avizuje svoj príjazd.

Vodič je vybavený manipulačným vozíkom pre prevoz objemného tovaru po rovnom podklade.Tovar rozváža iba jeden vodič, preto pre prípadnú pomoc (napr. pri sťahovaní do schodov) pri ťažších zásielkach je potrebné, aby ste si zaistili pomocníka, ktorý Vám s výnosom pomôže.

Tovar môžete platiť dobierkou alebo na splátky. Viac o splátkovom predaji v sekcii- Splátkový predaj. Po dôkladnej kontrole obalu a tovaru pod obalovým materiálom  /ak nie je nijako poškodený / tovar vodičovi prepravnej spoločnosti zaplatíte./ k cene za doručený tovar bude prirataná aj cena za prepravu/

Reklamácie tovaru - Zákazník je povinný prevziať zásielku až po dôkladnej kontrole obalu a tovaru pod obalovým materiálom iba ak nie je nijako poškodená. V prípade poškodenia tovaru je zákazník povinný uviesť výhradu k zásielke a to stručným a presným popisom poškodenia do dodacieho listu prepravcu alebo s vodičom spísať škodový zápis! Na reklamácie mechanického poškodenia výrobku po podpise dodacieho listu, v ktorom nebola uvedená výhrada k povahe poškodenia tovaru, nebude braný ohľad vzhľadom na prepravné podmienky prepravcu!

© Bezkonkurenčne.sk | code, design © Pitro & ovi | na vrch stránky

  • Tokajské v?na